категорії: афіша події

Гайда до нас на майстер-клас! Трипільські листівки!

теґи: Майстер-клас, Трипілля, майстер-клас з виготовлення листівок
Початок: 30.07.2011 11:00
Закінчення: 30.07.2011 13:00
Місце: Руський клуб «Культ РА»
Адреса: Київ. вул. Володимирська, 4
Предмет події: Майстер-клас, Трипілля, майстер-клас з виготовлення листівок Кількість відвідувачів: 0

Майстер-клас ТрипілляРуський Клуб "Культ РА",як завжди, розкриває свій простір для тих, кому не байдуже мистецтво у всіх його проявах.

Цієї суботи, 30 липня о 12.00, запрошуємо вас на незвичний майстер-клас з виготовлення листівок! А незвичний тому, що листівки будемо робити не прості, а ТРИПІЛЬСЬКІ!

Трипільська культура- одна з найзагадковіших та найрозвинутіших світових культур прадавніх часів.
Розписний орнамент на глиняному посуді викликає захоплення та розкриває дивовижне сприйняття світу та краси.
Розділити цю красу з близькими та  подарувати частинку своєї душі може кожен.  Листівка – це те, що ми даруємо нашим друзям та близьким людям. Найцінніший подарунок – це той, що зроблений своїми руками і зроблений з любов*ю.

Запрошуємо вас доторкнутись до краси, яку створюють люди на цій землі понад 7 тис. років тому  та створити свою унікальну листівку!

Листівка, створена на майстер-класі, залишається вам на згадку про цікавий та незвичний суботній ранок в Руському Клубі "Культ РА"!

 Кожного учасника майстер-класу пригощаємо  "Іван-чаєм", Царем усіх Чаїв, який в давнину на ярмарках був на ціну Дамаської сталі та хутра!

Вартість майстер-класу: 50 грн (включаючи всі матеріали).

Попередній запис за тел. (044) 331 59 48, (067) 231 80 16, або ж безпосередньо в Руському Клубі "Культ РА" у нашого книгаря:)

 
Я був там